Cariere

Reprezentant vanzari sisteme de securitate.

CERINTE:

  • studii minim liceale, OBLIGATORIU in domeniul tehnic,
  • carnet de conducere categoria B, minim 10.000 km parcursi, fara evenimente rutiere majore
  • experienta de minim 1 an in activitatea de vanzari,
  • cazier judiciar impecabil,
  • bune cunostinte de operare calculator si de utilizarea a pachetului office
  • foarte bune aptitudini de comunicare orala si in scris,
  • foarte bune aptitudini de interrelationare
  • puternica motivare intrinseca in realizarea de venituri financiare nelimitate.

​CE OFERIM:

  • Oportunitatea de a lucra într-o companie de top din domeniul securității, cu clienți de prestigiu;
  • Un mediu de lucru dinamic și stimulant, în care veți putea să vă dezvoltați abilitățile și cunoștințele;
  • Posibilitatea de a contribui la crearea unor soluții inovatoare și de a avea un impact semnificativ asupra securității clienților noștri
  • Seriozitate și transparența în relația cu angajatorul
  • Salariul motivant, care recompenseaza corect eficienta la locul de munca
  • Asigurări medicale la accidente din orice cauza, 24 h/24 h
  • Tichete de masă
  • Premii de Craciun, de Pasti si premii de merit
  • Spor de fidelitate progresiv, care recompenseaza stabilitatea ta în cadrul organizației

Dacă ești o persoană dedicată, pasionată de vanzari, te invităm să aplici pentru acest post.
Alatura-te echipei noastre și fii parte din crearea unui mediu mai sigur pentru clienții noștri!

Proiectant Sisteme de Securitate

  • Vei fi responsabil de proiectarea și dezvoltarea sistemelor de securitate pentru clienții noștri, asigurându-te că acestea sunt conforme cu cerințele și standardele de calitate;
  • Vei colabora strâns cu echipa noastră tehnică și cu clienții pentru a înțelege nevoile și cerințele acestora și pentru a dezvolta soluții personalizate;

CERINTE:

  • absolvent de studii superioare din domeniul electric
  • detinerea calificarii de proiectant sisteme de securitate, este un avantaj
  • Experiență anterioară în proiectarea sistemelor de securitate;
  • Cunoștințe solide în proiectarea asistată pe calculator
  • Cunoștințe avansate de operare pe calculator în pachetul office și în softul de devize
  • Abilități excelente de analiză și rezolvare a problemelor, cu atenție la detalii;
  • Abilități de interpretare a textelor tehnice
  • Capacitatea de a lucra în echipă și de a comunica eficient cu clienții și colegii;
  • Cunoașterea legislației și standardelor de securitate în vigoare este un plus
  • Carnet de conducere
  • Fără mențiuni în cazierul judiciar

CE OFERIM:

  • Posibilitatea de a contribui la crearea unor soluții inovatoare și de a avea un impact semnificativ asupra securității clienților noștri;
  • spor de fidelitate progresiv, care recompenseaza stabilitatea ta în cadrul organizației
  • posibilitatea de a te califica în meseria de proiectant sisteme de securitate, pe cheltuiala noastră

 Electrician curenti slabi

CERINTE:

  • Absolvent de liceu, profil electric/electronic
  • Minim 1 an experiență in domeniul electric/electronic
  • Experiența in domeniul instalarii echipamentelor electronice de securitate, constituie un avantaj
  • Posesor carnet de conducere categ.B
  • Adaptabil la munca în echipă
  • Aptitudini tehnice și indemânare
  • Fără cazier judiciar
  • Apt pentru munca la înălțime
  • Disponibil pentru deplasări în afara orașului

CE OFERIM:

  • Spor de fidelitate progresiv, care recompenseaza stabilitatea ta in cadrul organizatiei noastre
  • Spijin in procesul de adaptare profesionala
  • Posibilitatea de calificare profesionala in meseria de tehnician pentru sisteme de detectie, supraveghere video, control acces  - cod COR 352130
  • Asigurări medicale la accidente din orice cauza 24 ore/24 ore
  • Premii de Paști, de Crăciun și de merit
  • Decontarea parțială a transportului pentru salariații din afara orașului
  • Corectitudine, seriozitate și transparență în relația cu angajatorul
  • Promptitudine la plata salariilor
  • Stabilitatea și siguranța locului de muncă

RESPONSABILITATI:

  • executarea de instalatii electrice de joasă tensiune
  • montarea echipamentelor electronice de securitate